Realizacje

Pleskot Control: o naszych kwalifikacjach świadczy zdobyte doświadczenie

Pleskot Control realizuje profesjonalne usługi nadzoru nad inwestycjami na rzecz klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Obsługujemy firmy, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, podmioty rządowe i samorządowe oraz różnego rodzaju organizacje.

Oto najważniejsze projekty zrealizowane przez i przy współudziale ekspertów Pleskot Control:

W latach  1997 - 2000

realizowaliśmy nadzór i koordynowaliśmy budowę serwisów samochodowych dla firmy Scania Polska S.A.

W latach 2000 - 2001

we współpracy z firmą z niemieckim kapitałem Pol Nordic Construction koordynowaliśmy i nadzorowaliśmy roboty oraz załatwialiśmy sprawy formalne przy budowie obiektów handlowych w Łodzi, Świdniku, Kraśniku i Puławach.

W latach 2001 -2002

we współpracy z firmą Giza Gips z Gdyni realizowaliśmy inwestycje polegające na robotach wykończeniowych obiektów biurowych i handlowych.

W latach 2003 - 2008

nadzorowaliśmy i koordynowaliśmy budowy kolejnych serwisów samochodowych dla firmy Scania Polska S.A. Przeprowadziliśmy również okresowe kontrole obiektów budowlanych.

W latach 2008 - 2015

nadzorowaliśmy i koordynowaliśmy prace przy budowie hal magazynowo-produkcyjnych i obiektów biurowych dla firmy Technox w Słupnie k/Radzymina.

W latach 2014 - 2015

koordynowaliśmy i nadzorowaliśmy realizację hali magazynowo-produkcyjnej dla firmy SW Inwestment w Słupnie k/Radzymina.

W latach 2016 - 2019

we współpracy w firmą TUV NORD POLSKA prowadziliśmy nadzory dla firmy AMG w Lęborku oraz Ashland Specialities Poland w Miszewie.

W latach 2019 - 2020

przeprowadziliśmy okresowe przeglądy obiektów dla Gdańskich Nieruchomości na terenie Gdańska.

W latach 2019 - 2022

zrealizowaliśmy zlecenie polegające na zaprojektowaniu, załatwieniu spraw formalnoprawnych oraz koordynowaliśmy i nadzorowaliśmy budowę / rozbudowę obiektów dla firmy LUPUS FABRYKA MEBLI w Elblągu.

Doświadczenie i wiedza to najlepsze mierniki kwalifikacji w naszej branży. Pleskot Control jest firmą godną zaufania, o czym świadczą nasze dotychczasowe realizacje. Zapraszamy do współpracy przy kolejnych projektach.

Przewiń do góry