Realizacje

Pleskot Control: o naszych kwalifikacjach świadczy zdobyte doświadczenie

Pleskot Control realizuje profesjonalne usługi nadzoru nad inwestycjami na rzecz klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Obsługujemy firmy, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, podmioty rządowe i samorządowe oraz różnego rodzaju organizacje.

Oto najważniejsze projekty zrealizowane przez i przy współudziale ekspertów Pleskot Control:

W latach  1997 - 2000

realizowaliśmy nadzór i koordynowaliśmy budowę serwisów samochodowych dla firmy Scania Polska S.A.

W latach 2000 - 2001

we współpracy z firmą z niemieckim kapitałem Pol Nordic Construction koordynowaliśmy i nadzorowaliśmy roboty oraz załatwialiśmy sprawy formalne przy budowie obiektów handlowych w Łodzi, Świdniku, Kraśniku i Puławach.

W latach 2001 -2002

we współpracy z firmą Giza Gips z Gdyni realizowaliśmy inwestycje polegające na robotach wykończeniowych obiektów biurowych i handlowych.

W latach 2003 - 2008

nadzorowaliśmy i koordynowaliśmy budowy kolejnych serwisów samochodowych dla firmy Scania Polska S.A. Przeprowadziliśmy również okresowe kontrole obiektów budowlanych.

W latach 2008 - 2015

nadzorowaliśmy i koordynowaliśmy prace przy budowie hal magazynowo-produkcyjnych i obiektów biurowych dla firmy Technox w Słupnie k/Radzymina.

W latach 2014 - 2015

koordynowaliśmy i nadzorowaliśmy realizację hali magazynowo-produkcyjnej dla firmy SW Inwestment w Słupnie k/Radzymina.

W latach 2016 - 2019

we współpracy w firmą TUV NORD POLSKA prowadziliśmy nadzory dla firmy AMG w Lęborku oraz Ashland Specialities Poland w Miszewie.

W latach 2019 - 2020

przeprowadziliśmy okresowe przeglądy obiektów dla Gdańskich Nieruchomości na terenie Gdańska.

W latach 2019 - 2022

zrealizowaliśmy zlecenie polegające na zaprojektowaniu, załatwieniu spraw formalnoprawnych oraz koordynowaliśmy i nadzorowaliśmy budowę / rozbudowę obiektów dla firmy LUPUS FABRYKA MEBLI w Elblągu.

Doświadczenie i wiedza to najlepsze mierniki kwalifikacji w naszej branży. Pleskot Control jest firmą godną zaufania, o czym świadczą nasze dotychczasowe realizacje. Zapraszamy do współpracy przy kolejnych projektach.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry