Pleskot Control: budowa pod fachową kontrolą

Od 1997 roku świadczymy profesjonalne usługi z zakresu nadzoru inwestorskiego, załatwiania spraw formalnoprawnych oraz koordynowania realizacji inwestycji w budownictwie przemysłowym, handlowym i mieszkaniowym. Obsługujemy klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych.


Eksperci Pleskot Control

Zbudowaliśmy zespół wysokiej klasy ekspertów, a co najważniejsze – praktyków technologii budowlanych i instalacyjnych. Powierzając nam nadzór nad dowolną inwestycją mogą mieć Państwo pewność, że działamy wyłącznie w najlepszym interesie inwestora. Zwracamy uwagę na szczegóły, podpowiadamy właściwe rozwiązania, nie przymykamy oka na nawet drobne błędy projektowe i wykonawcze.

 

 

Chronimy inwestora przed kosztownymi błędami

Każda inwestycja budowlana wymaga prawidłowego zaprojektowania, zaplanowania harmonogramu prac oraz fachowego wykonawstwa. Większość inwestorów nie ma ani czasu, ani często też wystarczających kwalifikacji, by we własnym zakresie kontrolować przebieg realizacji inwestycji. Rozwiązaniem jest powierzenie nadzoru ekspertom Pleskot Control.

Świadczymy kompleksowy nadzór inwestorski nad dowolnymi projektami budowlanymi. Odciążamy naszych klientów w załatwianiu formalności, w tym uzyskiwaniu pozwoleń i innych dokumentów. Oferujemy również usługę przeglądów technicznych i kontrolowania obiektów budowlanych w cyklach corocznych i pięcioletnich.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Zdjęcie główne #1480 - Eksperci Pleskot Control

Nasi eksperci

Eksperci Pleskot Control. Oferujemy przygotowanie oferty oraz profesjonalne prowadzenie prac. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertem Pleskot Control.

Poznaj naszych klientów

Przykładowe firmy, które skorzystały z naszych usług

1
2
3
4
5
Next
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry