Gwarancja jakości

Pleskot Control: zaufany partner inwestora

Doskonale wiemy, że powierzając nadzór inwestorski czy inne obowiązki kontrolne chcą mieć Państwo pewność najwyższej jakości świadczonych usług. W naszej branży zaufanie na linii inwestor-wykonawca jest kluczowe dla prawidłowej koordynacji procesu budowlanego.

Dlatego od początku działalności Pleskot Control stawiamy na najwyższą jakość usług. Podejmujemy w tym celu konkretne kroki, takie jak zatrudnianie wyłącznie wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników oraz nawiązywanie współpracy z kompetentnymi, zaufanymi podwykonawcami.

Jakość to dla nas także terminowość. Nie pozwalamy sobie na żadne opóźnienia – proponujemy klientom realistyczne terminy realizacji prac zgodnie z aktualnym harmonogramem. Umawiając się na czwartek na godzinę 9 rano mogą być Państwo pewni, że nasz ekspert będzie do Państwa dyspozycji już o 8:59.

Wszystkie usługi z oferty Pleskot Control realizujemy na dokładnie takim samym poziomie jakości. Nie ma zatem znaczenia, czy potrzebują Państwo nadzoru inwestorskiego, załatwienia spraw formalnoprawnych, przeprowadzenia przeglądu stanu technicznego obiektu czy usługi projektowej – zagwarantujemy Państwu profesjonalne wsparcie i taką obsługę, jakiej sami byśmy oczekiwali.

W Pleskot Control udowadniamy również, że wysoka jakość może być dostępna w atrakcyjnej cenie. Dlatego już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – przygotujemy dla Państwa indywidualną, niezobowiązującą i bardzo korzystną ofertę współpracy.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry